top of page

Fotoğraf & Desen Giydirme

Tekstil, gıda ve makine parçaları çekimleri, tasarladığınız desenlerin kullanılacak ürünlere uygulanması

-Ürün Çekimi

-Mekan Çekimi

-Katalog Çekimi

-Desen Giydirme

011.jpg
0033.jpg

İstediginiz tasarım veya

deseni manken

üzerinde görebilirsiniz.

Fotoğraf Çekimlerinde

ZAMAN

KAYBETMEYİN!

Markanızı her alanda temsil etmeye devam ediyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşması ve hedefi tutturması için daha etkili bir yöntem olan Fotoğraf hizmetimizi de size sunuyoruz. Markalaşma sürecinde olan bir firmanın daha hızlı bir şekilde kendini ortaya koyması, geri dönüşlerin kaliteli olmasını sağlayan etkili bir reklam yöntemini konsept dahilinde yerine getiriyoruz.

Objelere istenilen hareketlendirmeyi verebilme, karakter yaratma, objeyi ışıklandırma, gölgelendirme, modelleme, genel ortam aydınlatması, gerçekçi güneş ve gökyüzü yaratmak, tam ve yarı gölgeli alanlar, objelerin ışık geçirgenliği, kamera ayarları gibi hizmetler için uzman kadromuz sayesinde kesin çözümler sunmaktayız.

Markaların ihtiyaçları dahilinde sahip oldukları ürünlerin ya da mekanların belirlenen konseptlerde çekimleri yapılmaktadır. Bu çekimler bizim tasarım alanımıza katkıda bulunacak, hedef kitleye yönelik ürünün ve firmanın kalitesini ortaya koyan çekimler olmaktadır.

  • Ürün Çekimi

  • Model Çekimi

  • Mekan Çekimi

  • Katalog Çekimi

Sizde prodüksiyon çalışmalarımızda yerinizi ayırtmak istiyorsanız bir kahvemizi içmeye ne dersiniz? Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi performansı sağlayarak sizleri bir adım daha yukarı taşımaktayız.

Online alışverişte başarılı olmanın en önemli kurallarından biri satışa sunduğunuz ürünü en iyi şekilde kullanıcıya yansıtabilmektir. Bunun için de ürün fotoğrafı oldukça önemlidir. Alıcılara fotoğraflar ile ürünü en iyi şekilde yansıtamazsanız satış rakamlarınız istediğiniz seviyeye ulaşamaz. Her ürünü ayrı ayrı değerlendirerek en iyi şekilde ekrana yansıtabilirseniz kar marjınızı da o derecede yükseltebilir ve rakipleriniz ile aranızda fark oluşturabilirsiniz.

• En az iki iyi ışık kaynağı, daha fazla ışık daha iyi sonuç
•% 18 gri kart (isteğe bağlı)
• Temiz, parlak bir beyaz poster kâğıdı veya benzeri
• Işık kutusu (isteğe bağlı)
• Şeffaf kâğıt – beyaz tul kağıt, aydinger kâğıdı, mumlu kâğıt, mumlu kağıt ya da beyaz şemsiye
• Bir masa veya çalışma alanı
• Photoshop, Lightroom veya Gimp gibi resim düzenleme programlar gerekmektedir.

Reklam çekimi belirli bir süreçten geçmektedir. Öncelikle marka ürününü reklam çekimi ile tanıtmaya karar verir. Daha sonra ürün yada markaya dair analizler yapılıp, uygun reklam senaryosu hazırlanır. Bu noktada reklam veren firma, markası ve ürünleri hakkında reklam çekimleri yapan ajansa bilgi verir ve bu çerçevede hazırlık yapılır.

Moda fotoğrafçılığı yapmak tahmin edildiğinden çok daha zahmetlidir. Fotoğraf çekmek bir yana, çekim sonrası her fotoğrafı piksel piksel işlemek müthiş bir dikkat veya bilgi gerektirir. Sadece fotoğrafçılık değil bununla beraber pek çok yeteneğe de sahip olmalısınız.

  • Temel fotoğrafçılık bilgisine sahip olmak gerekir.

  • Temel Photoshop ve Lightroom becerilerine sahip olmak gerekir.

Kreatif ekibi ürün tanıtım filmlerini veya ürün tanıtım videolarını müşteri kurum tarafından gönderilen briefler doğrultusunda zaman kaybetmeden hazırlamaya başlar. Metin yazarları tarafından müşteri kurumun ürünlerini ve mesajlarını global trendler ışığında yeniden yorumlayarak senaryo yazılır. Hazırlanan senaryo müşteri kurumun onayına sunulduktan sonra VideoSanat’ın profesyonel çekim ekibi tarafından ürünün çekimleri gerçekleştirilir. Müşteri kurumun isteklerine göre 2D Motion ögelerinde kullanıldığı ürün tanıtım filmleri kurgu&montaj ses&müzik prodüksiyonu yapılarak tamamlanır. Müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede sağlandığı Ürün Tanıtım Filmleri müşteri kuruma sunulur.

Ekibimiz ile işletmezizi ziyaret eder. İşletmenize dair fikirler edinilir. Bazı sorular sorarak Size en doğru video üretmek adına brief alınır. Tanıtmak istediğiniz ürün hizmet veya şirketinizi inceleyerek, seslenmek istediğiniz hedef kitle,videonun amacı , videoda kayda alınacak bölümler ile ilgili bilgi edinir.
Alınan Brief ile işletmenize uygun strateji belirlenir ve senaryolaştırılarak onayınıza sunulur. Onaylanan senaryo ardından önceden belirlenmiş tarihte ekibimiz işletmenize gelerek senaryoya uygun olarak çekimleri gerçekleştirir
Yapılan çekimler ardından, kurgu ekibimiz gereken selendirme ve kurgu işlemleri sonrasında videonun son halini onayınıza sunar. Onaylanan Video hem online ordamda hem de fiziksel olarak adresinize teslim edilir.

bottom of page